zgodnie z życzeniem…

…nie odpowiadam jedynie komentuję,com wcześniej powiedział.

Stosunki polsko-żydowskie niewiele miały wspólnego z ich religią,a najbardziej cieniem na nie kładły się te ekonomiczne,trwające od wieków,a jak się nie ma argumentów,to najłatwiej użyć semickiej trąby na wydumanego antysemitę,jakimże ja mogę być antysemitą jak ja nie znam żadnego semity.

A BÓG JEST JEDEN DLA WSZYSTKICH.

Ale niektórym się wydaje,że im bardziej winien służyć:

cytat:

Oficjalnie masoni zajmują się głównie pracą charytatywną. To z nimi mają być związane idee polityczne promujące republikanizm i takie idee jak „wolność, równość i braterstwo”. Od samego początku wokół masonerii narosło wiele teorii spiskowych. Według jednych, masoneria spiskuje wraz z iluminatami, by zdobyć władzę nad światem, przejmując najpierw kontrolę nad narodowymi rządami.

Według innych, celem masonerii jest stworzenie społeczeństwa opartego o zasady „wolności, równości, braterstwa”, separacji państwa i Kościoła oraz tolerancji. Według kolejnych masoneria to forpoczta „żydowskiej dominacji”, lub nawet „międzynarodowy spisek judeo-masoński”.

wiadomosci.onet.pl/kiosk/swiat/kto-naprawde-rzadzi-swiatem,1,5058871,wiadomosc.html

p.s.

I ciągle gdzieś w tle występują Żydzi od wieków,dziwne i ciekawe,a jeszcze bardziej ciekawe jak sobie pomyślę o obecnym Israelu na kamiennej pustyni powstałym z niczego,za co i w jakim celu ???

Chyba pytać mogę i się zastanawiać,nie uważam tego za jakiś antysemityzm,bo nie o religię mi chodzi a o władzę i pieniądze.